Visų prekių pristatymas Lietuvos paštu Lietuvoje nemokamas.

Prekes išsiunčiame per 1-2 darbo dienas po užsakymo. Paprastai į Lietuvos miestus siuntinys atkeliauja per 2-5 darbo dienas. Paštininkas nevisada gali pristatyti į namus, nes visada siunčiame registruotu paštu, tad pašto dėžutėje turėtumėte gauti pranešimą atvykti į paštą ir atsiimti siuntinį. Jei per 5 darbo dienas negausite siuntinio ar pranešimo iš pašto susisiekite su mumis tel. +370 645 35003 ir mes patikrinsime Jūsų siuntą bei pasakysime siuntos numerį, kad galėtumėte patys kreiptis į paštą ir gauti savo siuntinį.

Pasirinkus prekės pristatymą kurjeriu, ji bus pristatyta Jūsų nurodytu adresu (išskyrus Kuršių Neriją) už 3€ arba NEMOKAMAI, jei Jūsų užsakymas bus didesnis nei 29€.

Prekės išsiunčiamos per 1-2 d.d., tad pristatymas užtruks iki 3 darbo dienų. Siuntinys Jums bus pristatytas tiesiai į namus, o jei krepšelio suma bus didesnė nei 29 €, siuntimas Jums nieko nekainuos.

Prekes taip pat galime išsiųsti į kitas šalis Lietuvos paštu, registuota siunta. Dėl siuntimo kainos susisiekite su mumis el.paštu arba telefonu.

Jei turite klausimų dėl pristatymo arba negavote prekės per nurodytą laiką, būtinai susisiekite su mumis el.paštu info@odaban.lt arba darbo dienomis nuo 9-17 val. tel. +370 645 35003. Mes kaip galėdami greičiau išspręsime Jums iškilusias bėdas su užsakymu.

Pasitikrinkite savo užsakymo statusą

Norėdami sužinoti savo užsakymo statusą, įveskite jo ID į žemiau esantį laukelį ir paspauskite mygtuką "Rasti". Užsakymo ID rasite el.laiškuose, kuriuos gavote iš mūsų sukūrę užsakymą.