ODABAN® buvo pirmoji pasaulyje priemonė nuo prakaitavimo kuri pasiūlė pinigų grąžinimo garantiją. Ir šis įsipareigojimas jau tęsiasi daugiau nei 40 metų.
Nors pagal Lietuvos respublikos įstatymus internetu įsigytos kokybiškos kosmetikos priemonės nėra grąžinamos, visi mūsų ODABAN® produktai parduodami su 30 dienų grąžinimo garantija. Jei produktai neduos jums norimo rezultato, jūs galite grąžinti prekę per 30 dienų nuo jos įsigijimo dienos. Tiesiog atsiųskite prekę mums paštu adresu M.K.Čiurlionio g. 82a-57, 03100 Vilnius, UAB Vabank LT, tel. +370 645 35003. Gavę prekę ir užpildytą bei pasirašytą prekės grąžinimo aktą, mes per 5 darbo dienas grąžinsime pinigus už įsigytą prekę (-es). Siuntimo kurjeriu ir grąžinimo išlaidų nekompensuojame.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad priemonių efektyvumas labai prikaluso nuo jų panaudojimo būdo. ODABAN priemonės, o ypač purškiamas antiperspirantas, yra ypač veiksmingas, tačiau kiekvienas žmogus yra individualus ir turi rasti tinkamiausią būdą šių priemonių naudojimui. Per didelis priemonės kiekis gali sumažinti jos veiksmingumą, tad pradėkite nuo mažesnių priemonės dozių, kad pasiektumėte norimą rezultatą. Prieš naudojimą, būtiai atidžiai perskaitykite informacinius priemonių naudojimo lapelius su detalia naudojimo instrukcija. Prieš grąžinant įsigytas priemones, parašykite mums el.paštu: info@odaban.lt ir tiksliai aprašykite kokią priemonę ir kaip naudojote. Dažnai mūsų patarimas išsprendžia priemonės panaudojimo efektyvumo klausimą ir klientai lieka patenkinti rezultatu.